O nas

Luksusowy Hotel w centrum Białegostoku

Jeżeli szukasz noclegu w Białymstoku, który spełni Twoje wymagania i pozwoli Tobie na odpoczynek od spraw codziennych lub celebrowanie ważnego wydarzenia, wybierz Royal Hotel & Spa *****. Znajduje się w samym centrum miasta na Rynku Kościuszki.

Jedyny hotel pięciogwiazdkowy na Podlasiu, który zapewnia naszym gościom bogate wnętrza i wysoki komfort. Piękny widok zza okna na panoramę miasta i ponadczasowy design, daje niesamowite uczucie zachwytu, które sprawia, że goście wracają do naszego hotelu.

Royal Hotel & Spa***** to nie tylko doskonały obiekt wypoczynkowy, ale również nowoczesny obiekt biznesowy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji konferencji, mamy dostępne dla Państwa duże, dobrze wyposażone sale konferencyjne.

W Royal Hotel & SPA ***** dysponujemy luksusowymi 42 pokojami hotelowymi o zróżnicowanym standardzie , z oszałamiającym widokiem na centrum miasta Białystok.

Hotel z basenem 

Jedyny hotel na Podlasiu z basenem na ostatnim piętrze w centrum Białegostoku to właśnie Royal. Widok rozprzestrzeniający się przez oszklone ściany wprowadza w relaksacyjną aurę, która pozwala się odprężyć. Dla wielbicieli hydromasażu w Strefie Wellness posiadamy duże jacuzzi, a dla miłośników saun, można odprężyć się w naszych gorących pomieszczeniach m. in. w saunie suchej oraz parowej. Wszystkie atrakcje są przeznaczone jedynie dla gości hotelowych. Dzięki temu zachowują Państwo prywatność.

Hotel ze spa Białystok

Odpoczynek podczas wizyty w hotelu to nie tylko wygodne łóżko, ale także strefa Spa. W naszym obiekcie mają Państwo ofertę zróżnicowanych masaży i zabiegów. Pełną ofertę naszej strefy SPA mogą Państwo sprawdzić tutaj.

Lokalizacja- jak dojechać?

Aby pomóc naszym Gościom w dotarciu do nas zamieszczamy mapę, która pozwoli bez problemu trafić do Royal Hotel & Spa *****. Dodatkowo informujemy, że do dyspozycji Gości oddajemy monitorowany parking, na którym znajduje się 28 miejsc parkingowych.