O nas

Luksusowy Hotel w centrum Białegostoku

Szukasz noclegu w Białymstoku, który spełni Twoje wymagania i pozwoli Tobie na odpoczynek od spraw codziennych lub celebrowanie ważnego wydarzenia? Wybierz Royal Hotel & Spa *****. Znajduje się w samym centrum miasta na Rynku Kościuszki.

Wyjątkowy, pięciogwiazdkowy hotel na Podlasiu, który zapewnia naszym gościom bogate wnętrza oraz wysoki komfort. Piękny widok zza okna na panoramę miasta jak i ponadczasowy design, daje niesamowite uczucie zachwytu, które sprawia, że goście wracają do naszego hotelu.

Royal Hotel & Spa***** to nie tylko doskonałe miejsce na wypoczynek, ale również jest nowoczesnym obiektem biznesowym. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji spotkań biznesowych, konferencji. Nasz hotel udostępnia dla Państwa duże, dobrze wyposażone sale konferencyjne.

W Royal Hotel & SPA ***** dysponujemy luksusowymi 42 pokojami hotelowymi o zróżnicowanym standardzie , z oszałamiającym widokiem na centrum miasta Białystok.

Hotel z basenem 

Jedyny hotel na Podlasiu, z basenem na ostatnim piętrze w centrum Białegostoku. Widok rozprzestrzeniający się przez oszklone ściany wprowadza w relaksacyjną aurę, która pozwala na odprężenie oraz odpoczynek. Dla wielbicieli hydromasażu w Strefie Wellness, posiadamy duże jacuzzi, a miłośnicy saun, mogą odprężyć się w naszych gorących pomieszczeniach m. in. w saunie suchej oraz parowej. Wszystkie atrakcje są przeznaczone jedynie dla gości hotelowych. Dzięki temu zachowują Państwo prywatność.

Hotel ze spa Białystok

Odpoczynek podczas wizyty w hotelu, to nie tylko wygodne łóżko, ale także strefa Spa. W naszym obiekcie mają Państwo ofertę zróżnicowanych masaży i zabiegów. Pełną ofertę naszej strefy SPA mogą Państwo sprawdzić tutaj.

Lokalizacja- jak dojechać?

Aby pomóc naszym Gościom w dotarciu do nas zamieszczamy mapę, która pozwoli bez problemu trafić do Royal Hotel & Spa *****. Dodatkowo informujemy, że do dyspozycji Gości oddajemy monitorowany parking, na którym znajduje się 27 miejsc parkingowych.