O nas

Luksusowy Hotel w centrum Białegostoku

Jeżeli szukasz noclegu w Białymstoku, który spełni Twoje wymagania i pozwoli Ci na odpoczynek nie tylko ciała, ale również duszy wybierz Royal Hotel & Spa *****. Znajduje się w samym centrum miasta na Rynku Kościuszki.

Jako jedyny hotel pięciogwiazdkowy możemy zapewnić naszym gościom bogate wnętrze i wysoki komfort. Piękny widok z okna na panoramę miasta i ponadczasowy design, daje niesamowite przeżycia, które sprawiają, że goście do nas wracają.

Royal Hotel & Spa to nie tylko doskonały obiekt wypoczynkowy, ale również nowoczesny obiekt biznesowy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji konferencji, przy czym posiadamy dostępne dla Państwa duże, dobrze wyposażone sale konferencyjne.

W obiekcie posiadamy 42 pokoje hotelowe o zróżnicowanym wyposażeniu, ale w takim samym, wysokim standardzie.

Hotel z basenem 

Hotel na Podlasiu z basenem na ostatnim piętrze w centrum Białegostoku to właśnie Royal. Widok rozprzestrzeniający się przez oszklone ściany wprowadza w relaksacyjna aurę, która pozwala się odprężyć. Dla wielbicieli hydromasażu w strefie wellness posiadamy duże jacuzzi.Wszystkie atrakcje są przeznaczone jedynie dla gości hotelowych. Dzięki temu zachowują Państwo prywatność.

UWAGA! Z przykrością informujemy, że hotelowe jacuzzi jest chwilowo wyłączone z użytku, za co bardzo przepraszamy. Pracujemy nad jak najszybszym usunięciem usterki. Pozostała część strefy wellness pozostaje do Państwa dyspozycji.

Hotel ze spa Białystok

Odpoczynek podczas wizyty w hotelu to nie tylko wygodne łóżko, ale także strefa Spa. W naszym obiekcie mają Państwo ofertę zróżnicowanych masaży i zabiegów. Pełną ofertę naszej strefy SPA mogą Państwo sprawdzić tutaj.

Lokalizacja- jak dojechać?

Aby pomóc naszym Gościom w dotarciu do nas zamieszczamy mapę, która pozwoli bez problemu trafić do Royal Hotel & Spa *****. Dodatkowo informujemy, że do dyspozycji Gości oddajemy strzeżony parking, na którym znajduje się 28 miejsc parkingowych.