Strefa Wellness

Każdy z nas zasługuje na chwile relaksu. W Royal Hotel & Spa rozumiemy te potrzeby, dlatego na ostatnim piętrze przygotowaliśmy Państwu strefę wellness. Urozmaicona przestrzeń zachwyca widokiem na panoramę Białegostoku, dzięki przeszklonym ścianom.

Wieczorne odprężenie mogą Państwo zaznać w saunie parowej lub suchej, które dzięki odpowiedniemu zagospodarowaniu posiadają ogromną przestrzeń, zapewniając komfort korzystania. Dwa rodzaje saun są dostępne codziennie w godzinach 7:00 – 22:00, więc to od Państwa zależy kiedy będzie odpowiednia pora na relaks. Parowa sauna posiada generator pary wodnej, który ogrzewa wodę i rozprasza ją w powietrzu. Dzięki temu powietrze w saunie ma wysoką wilgotność. Dla osób, które cenią sobie niski poziom wilgoci zaleca się saunę suchą, inaczej fińską, której działania dodatkowo oczyszcza z toksyn, zmniejsza napięcia mięśniowe oraz redukuje stres.

Dla bardziej spragnionych aktywności na tym samym poziomie znajduje się basen wraz z siłownią. Kto nie chciałby zażywać aktywności z pięknym widokiem? Warto, aby pamiętali Państwo, że wejście do strefy wellness mają tylko goście naszego hotelu. Dlatego prywatność i komfort to pozytywne odczucia, które Państwu zapewniamy podczas pobytu.

Zarówno Ci zestresowani jak i zmęczeni ucieszą się na wiadomość o jacuzzi. Bąbelkowy raj, który wymasuje i zrelaksuje całe ciało czeka na Państwa w strefie wellness. Odprężenie po całym dniu w wielkiej wannie z przepięknym widokiem to coś na co zasługuje każdy z nas. Jeżeli chcą Państwo skorzystać z wszystkich atrakcji strefy wellness, zapraszamy do Royal Hotel & Spa.