Strefa Wellness

Każdy z nas zasługuje na chwile relaksu. W Hotelu Royal rozumiemy te potrzeby, dlatego na ostatnim piętrze przygotowaliśmy Państwu strefę wellness. Urozmaicona przestrzeń zachwyca widokiem na panoramę Białegostoku, dzięki przeszklonym ścianom.

Wieczorne odprężenie mogą Państwo zaznać w saunie parowej lub suchej, które dzięki odpowiedniemu zagospodarowaniu posiadają ogromną przestrzeń, zapewniając komfort korzystania. Dwa rodzaje saun są dostępne podczas całej doby, więc to od Państwa zależy kiedy będzie odpowiednia pora na relaks. Parowa sauna posiada generator pary wodnej, który ogrzewa wodę i rozprasza ją w powietrzu. Dzięki temu powietrze w saunie ma wysoką wilgotność. Dla osób, które cenią sobie niski poziom wilgoci zaleca się saunę suchą, inaczej fińską, której działania dodatkowo oczyszcza z toksyn, zmniejsza napięcia mięśniowe oraz redukuje stres.

Dla bardziej spragnionych aktywności na tym samym poziomie znajduje się basen wraz z siłownią. Kto nie chciałby zażywać aktywności z pięknym widokiem? Warto, aby pamiętali Państwo, że wejście do strefy wellness mają tylko goście naszego hotelu. Dlatego prywatność i komfort to pozytywne odczucia, które Państwu zapewniamy podczas pobytu.

Zarówno Ci zestresowani jak i zmęczeni ucieszą się na wiadomość o jacuzzi. Bąbelkowy raj, który wymasuje i zrelaksuje całe ciało czeka na Państwa w strefie wellness. Odprężenie po całym dniu w wielkiej wannie z przepięknym widokiem to coś na co zasługuje każdy z nas. Jeżeli chcą Państwo skorzystać z wszystkich atrakcji strefy wellness, zapraszamy do Hotelu Royal.