Browar Stary Rynek

Browar Stary Rynek to centrum piwowarstwa w Białymstoku, które znajdują się na Rynku Kościuszki. Zapraszamy na degustację regionalnych piw. W Browarze Stary Rynek będą mogli skosztować Państwo zarówno napojów chmielowych, które znajdują się w karcie przez cały rok, jak i oryginalnych piw sezonowych. Filozofia naszego lokalu oparta jest na łączeniu tradycji z nowoczesnością. Posiadając kilkusetletnią tradycję receptury piwa interpretujemy ją na nowo, otrzymując w ten sposób wyjątkowy i niepowtarzalny smak, poprzez nowoczesną warzelnię o wybiciu dziesięciu hektolitrów oraz piętnaście tanków fermentacyjno-leżakowych o tej samej pojemności. Dzięki temu posiadamy w swojej ofercie najlepsze piwa, które mogą Państwo skosztować na miejscu.

Jednak Browar Stary Rynek to nie tylko napoje alkoholowe, ale też wyśmienita kuchnia. W swoim menu posiadamy dania obiadowe, lunche i przekąski. Wszystko to występuje w odsłonie mięsnej i wegańskiej. Rozbudowane menu pozwoli każdemu wybrać odpowiednią pozycję , która jest zgodna z jego gustem.

Nasze centrum piwowarskie to nie tylko doskonałe miejsce na wypad z przyjaciółmi czy rodziną, to również idealna przestrzeń do odbywania spotkań biznesowych, na których będą mogli Państwo bliżej poznać swoich klientów lub pracowników. Duże okna i ponadczasowy wystrój pozwoli spędzić czas w przyjemnym klimacie.

Już teraz zapraszamy Państwa do odwiedzin i zapoznania się z menu Browaru Stary Rynek w Białymstoku.