Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna i kosmetologia to ważne, uzupełniające się i wspomagające dziedziny w profesjonalnym salonie kosmetycznym. Obecni w Kosmetycznych Instytutach lekarze pomagają rozwiązać problemy natury kosmetycznej i dermatologicznej. Przeprowadzają zaawansowane, specjalistyczne kuracje upiększające i lecznicze z zakresu medycyny estetycznej.

Medycyna estetyczna
KONSULTACJA150 ZŁ
POWIĘKSZANIE UST KWASEM HIALURONOWYM1000 ZŁ
REWITALIZACJA UST KWASEM HIALURONOWYM850 ZŁ
WOLUMETRIA TWARZY KWASEM HIALURONOWYM1000 ZŁ +
ZNIECZULENIE KOMPUTEROWE150 ZŁ
TOKSYNA BOTULIONOWA600 ZŁ +
STYMULATORY TKANKOWE800 ZŁ +
LECZENIE NADPOTLIWOŚCI BOTOXEM1500 ZŁ +
OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE800 ZŁ
FIBRYNA BOGATOPŁYTKOWA800 ZŁ
AUTOLOGICZNY WYPEŁNIACZ PLASMA FILTER1500 ZŁ
NICI PDO
OCZY600 ZŁ +
POLICZKI 1100 ZŁ +
SZYJA700 ZŁ +
Laser frakcyjny ALMA Harmony / fotoodmładzanie
DŁONIE600 ZŁ
TWARZ+SZYJA800 ZŁ
TWARZ, SZYJA + DEKOLT1200 ZŁ
CAŁA TWARZ600 ZŁ
Laser frakcyjny ALMA Harmony / usuwanie przebarwień
TWARZ, SZYJA + DEKOLT1200 ZŁ
TWARZ+SZYJA 800 ZŁ
CAŁA TWARZ600 ZŁ
CZOŁO/POLICZKI/DŁONIE500 ZŁ
Trychologia
OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE800 ZŁ
FIBRYNA BOGATOPŁYTKOWA800 ZŁ
MEZOTERAPIA500 ZŁ +
Dr CYJ HAIR FILTER

Doktor Paweł Ponichtera

Z medycyną estetyczną związany od ponad 16 lat.

Międzynarodowy szkoleniowiec i trener, pracujący z markami My Filler, Venome, Croma. Szkolenia prowadzi nie tylko w Polsce, ale również we Włoszech, Rumunii, Albanii czy Republice Kosowa. Zastępca Redaktor Naczelnej portalu Aesthetic Business, redaktor oraz konsultant platformy Studio Estetyka. Właściciel Klinik Hollywood Dental Clinic oraz Hollywood Estetic Clinic oraz SPA Beauty Partner Dr Irena Eris. Konsultant ds. medycyny estetycznej i szkoleniowiec sieci Dr Irena Eris. Autor publikacji i artykułów naukowych. Członek Rady Naukowej International Association of Mesotherapy

Paweł Ponichtera ukończył Akademię Medyczną w Białymstoku na wydziale lekarskim kierunek lekarsko-dentystyczny w 2006 roku oraz Wyższą Szkołę Administracji Publicznej kierunek Zdrowie Publiczne w 2007 roku. Początkowo związany z Akademią Medyczną w Białymstoku, później lekarz i dyrektor medyczny dużej kliniki stomatologii, medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej.

Absolwent i uczestnik wielu międzynarodowych szkoleń i kursów w dziedzinie medycyny estetycznej, m.in. University of Insubria we Włoszech oraz stomatologii i chirurgii implantologicznej m.in. Curriculum Endodontyczne, Curriculum Implantologiczne, certyfikat Carl Zeiss w dziedzinie stomatologii mikroskopowej.