Browar

Scrolluj
wirtualny spacer

Nowoczesna warzelnia w Białymstoku

Filozofia warzenia

Browaru Stary Rynek

sprawdź szczegóły
Browaru Stary Rynek
o wielu smakach

Poznaj nasze piwa

o wielu smakach

sprawdź szczegóły

Piwo z Browaru Stary Rynek

w butelkach

Piwo z Browaru Stary Rynek

Browar Stary Rynek znajdą Państwo w samym centrum Białegostoku. Do jego największych zalet zaliczyć należy nowoczesną warzelnię o wybiciu dziesięciu hektolitrów oraz piętnaście tanków fermentacyjno-leżakowych o tej samej pojemności.

Filozofia Browaru Stary Rynek oparta jest na łączeniu tradycji z nowoczesnością. Posiadające kilkusetletnią tradycję receptury piwa interpretujemy na nowo, otrzymując w ten sposób wyjątkowy i niepowtarzalny smak.

U nas będą mogli skosztować Państwo zarówno piw, które znajdują się w karcie przez cały rok, jak i oryginalnych piw sezonowych.

Browar Stary Rynek to nie tylko doskonałe miejsce na wypad z przyjaciółmi czy rodziną, to również idealna przestrzeń do odbywania spotkań biznesowych,  na których będą mogli Państwo bliżej poznać swoich klientów lub pracowników. 

 

Regulamin kart rabatowych

Zasmakuj naszych piw

Zasmakuj naszych piw

w Browarze Stary Rynek

Aż 4 rodzaje piwa przygotuje nasz mistrz piwowarski Czesław Dziełak. Do tej pory uwarzył ponad 420 warek piwa, lecz nasze 4 będą prawdziwą ucztą smakową nie tylko dla piwoszy.

 

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij