SPA

Salon kosmetyczny Dr Irena Eris Beauty Partner realizuje koncept holistycznego podejścia do duszy i ciała w połączeniu z najwyższymi standardami obsługi. To, co odróżnia nas od konkurencji, to nowoczesne wyposażenie gabinetów, wyjątkowa atmosfera oraz najwyższy standard obsługi. W naszym salonie znajdą Państwo szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało oraz masaży. Warto również zaznaczyć, że program, wszystkich dostępnych w naszej ofercie zabiegów, został stworzony na bazie preparatów Dr Irena Eris, dzięki czemu mogą mieć Państwo pewność indywidualnego podejścia do każdego rodzaju skóry.

Pracujemy na najnowocześniejszym sprzęcie, a każdy zabieg poprzedzony przeprowadzeniem wywiadu kosmetycznego i specjalistyczną diagnozą skóry. Gwarantujemy, że u nas każdy klient poczuje się wyjątkowo! Specjalizujemy się w dermatologii oraz medycynie estetycznej. Jesteśmy przekonani, że jakość naszych usług sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty kosmetycznej, to zachęcamy do kontaktu. Chętnie na nie odpowiemy i pomożemy w wyborze najlepszego pakietu usług.

8 luksusowych gabinetów oraz troskliwa opieka

Osiem luksusowo wyposażonych gabinetów, niezwykła atmosfera oraz troskliwa opieka i najwyższy profesjonalizm personelu, służą idealnej pielęgnacji oraz całkowitej regeneracji ciała i zmysłów. Idea holistycznego piękna