Spa

w Białymstoku

Scroll
wirtualny spacer

Salon kosmetyczny Dr Irena Eris Beauty Partner realizuje koncept holistycznego podejścia do duszy i ciała w połączeniu z najwyższymi standardami obsługi.

To, co odróżnia nas od konkurencji, to nowoczesne wyposażenie gabinetów, wyjątkowa atmosfera oraz najwyższy standard obsługi. W naszym salonie znajdą Państwo szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało oraz masaży.

Warto również zaznaczyć, że program, wszystkich dostępnych w naszej ofercie zabiegów, został stworzony na bazie preparatów Dr Irena Eris, dzięki czemu mogą mieć Państwo pewność indywidualnego podejścia do każdego rodzaju skóry.

Pracujemy na najnowocześniejszym sprzęcie, a każdy zabieg poprzedzamy przeprowadzeniem wywiadu kosmetycznego i specjalistyczną diagnozą skóry. Gwarantujemy, że u nas każdy klient poczuje się wyjątkowo!

Specjalizujemy się w dermatologii oraz medycynie estetycznej. Jesteśmy przekonani, że jakość naszych usług sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty kosmetycznej, to zachęcamy do kontaktu. Chętnie na nie odpowiemy i pomożemy w wyborze najlepszego pakietu usług.

Kosmetyki

dla każdego rodzaju skóry

проверьте подробности
dla każdego rodzaju skóry
na bazie preparatów Dr Irena Eris </br>PROSYSTEM PROFESSIONAL

Zabiegi

na bazie preparatów Dr Irena Eris
PROSYSTEM PROFESSIONAL

проверьте подробности
рассылка новостей
Этот веб-сайт использует файлы Cookies.

При его просмотре вы соглашаетесь с использованием файлов Cookies в соответствии с настройками Вашего браузера. Подробнее в политике конфиденциальности.

ОК, закройте