17.07.2019

WIECZORY KAWALERSKIE

Wieczór kawalerski to nie tylko rozgrzewka przed weselem, ale też przypieczętowanie wyjątkowej więzi łączącej najlepszy kumpli. Panowie, dobrze wiemy czego potrzeba, żeby ta noc była dokładnie taka, jak sobie wymarzyliście. Zarezerwujcie Royal Hotel & SPA***** na wieczór kawalerski, którego przyszły Pan Młody długo nie zapomni!
Doskonała lokalizacja hotelu w sercu Białegostoku oraz szeroki wybór atrakcji sprawią, że będzie to niesamowita noc.
  • Wyluzujcie się w Browarze Stary Rynek. Niezobowiązująca atmosfera, lokal w centrum Białegostoku i degustacja lokalnych piw z najlepszymi kumplami. Brzmi jak najlepszy sposób na świętowanie męskiej przyjaźni!
  • Zamieńcie się w krytyków kulinarnych i spróbujcie wyrafinowanej kuchni odważnie łączącej tradycyjne przepisy i lokalne produkty z nowoczesną formą. Uwaga! Oferta tylko dla prawdziwych smakoszy.
  • Odprężcie się podczas pobudzających ciało masaży i zabiegów w naszym SPA. Zaszalejcie w centrum Białegostoku. Po wszystkim odpocznijcie w naszych komfortowych pokojach. I pamiętajcie… Co się dzieje w Royal Hotel & SPA, zostaje w Royal Hotel & SPA.

ZAREZERWUJ TERAZ:
e-mail: marketing@royal-hotel.pl
tel: 570 181 776
рассылка новостей
Этот веб-сайт использует файлы Cookies.

При его просмотре вы соглашаетесь с использованием файлов Cookies в соответствии с настройками Вашего браузера. Подробнее в политике конфиденциальности.

ОК, закройте