Komfortowy Hotel i Spa w Białymstoku

Scrolluj

Luksusowy Hotel w centrum Białegostoku

Na pięknym wschodzie, w czarującej stolicy Podlasia – Białymstoku, znajduje się Hotel Royal & SPA*****. Nasza oferta została przygotowana z myślą o osobach, które cenią sobie komfort wygodę i prywatność. Gwarantujemy, że u nas będą mogli poczuć się Państwo tak dobrze, jak w domu.

Hotel Royal znajdą Państwo w centrum Białegostoku na Rynku Kościuszki. Nieopodal obiektu znajduje się Ratusz, Pałac Branickich i wiele innych ciekawych atrakcji turystycznych. Od samego początku naszej działalności przyświeca nam jeden cel – sprawić, aby nasz hotel był miejscem, w którym Goście będą mogli odpocząć, zregenerować siły i świetnie się bawić! 

Luksusowy hotel

w sercu Białegostoku

Hotel Royal mieści się na Rynku Kościuszki – w miejscu tętniącym życiem przez cały rok. W bliskim sąsiedztwie znajduje się Ratusz, Pałac Branickich, piękny park oraz wiele zabytków.

Jedno miejsce

wiele atrakcji

W jednym miejscu nasi Goście znajdą luksusowy hotel, salę konferencyjną, wyśmienitą restaurację, Browar Stary Rynek, Salon Kosmetyczny Dr Irena Eris Beauty Partner oraz wyjątkową atmosferę. 

Jedno miejsce

W jednym miejscu, poza luksusowym hotelem, nasi Goście znajdą przestronną salę konferencyjną, Browar Stary Rynek, Salon Kosmetyczny Dr Irena Eris Beauty Partner, strefę Wellness z basenem, klub bilardowy oraz niepowtarzalną atmosferę. 

Karta Menu

Komfortowe pokoje

Oraz przestrzeń dla biznesu

Na naszych Gości czekają 42 pokoje w trzech różnych standardach. Warto zaznaczyć, że Hotel Royal to nie tylko doskonały obiekt wypoczynkowy, ale również nowoczesny obiekt biznesowy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji konferencji.

Dodatkowo informujemy, że do dyspozycji Gości oddajemy strzeżony parking, na którym znajduje się 28 miejsc parkingowych.  

Regulami parkingu Royal Hotel&SPA

Rezerwuj online

Szybko i bezpiecznie

04 października 22
05 października 22

Korzyści z rezerwacji online

Rezerwując online masz gwarancję najniższej ceny oraz otrzymujesz natychmiastowe potwierdzenie rezerwacji. 

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij