Meetings & Events in Białystok

Scroll

Royal Hotel & Spa

Hotel Royal to miejsce, które nadaje się idealnie na organizację konferencji oraz spotkań biznesowych. Do dyspozycji naszych gości oddajemy eleganckie wnętrza z nowoczesnym wyposażeniem. Jesteśmy profesjonalistami, dlatego oferujemy pomoc na każdym etapie przygotowań eventu.

Więcej informacji: marketing@royal-hotel.pl, 85 831 18 01.

Biznes

w różnych odsłonach

Oferujemy Państwu wynajem sal konferencyjnych. Chętnie pomożemy w organizacji sympozjum naukowego, spotkania biznesowego, konferencji prasowej i wielu innych ważnych wydarzeń. Posiadamy w tej dziedzinie wieloletnie doświadczenie. Po zakończeniu spotkania zapraszamy gości na przepyszny obiad serwowany w naszej restauracji Monte Carlo.  

Imprezy integracyjne

dla Twoich partnerów i pracowników

Jeżeli szukają Państwo sposobu na zacieśnienie więzi z partnerami biznesowymi lub zintegrowanie kadry pracowniczej, to zachęcamy do kontaktu! Chętnie pomożemy w zorganizowaniu aktywnego czasu w Białymstoku i okolicach. Dodatkowo po intensywnym dniu pracy oferujemy spotkanie przy znakomitym jedzeniu oraz warzonym na miejscu piwie. Od niedawna relaks dla ciała i duszy odnajdą Państwo również w Spa Dr Ireny Eris Beauty Partnerhttp://www.royal-hotel.pl/royal/salon-kosmetyczny-dr-irena-eris-beauty-partner oraz przy basenie z widokiem na Park Plant.

Conference rooms

We have a conference room that can accomodate up to 70 people

newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close