Comfortable Hotel &Spa in Białystok

Scroll

Luksusowy Hotel w centrum Białegostoku

Na pięknym wschodzie, w czarującej stolicy Podlasia – Białymstoku, znajduje się Hotel Royal & SPA*****. Nasza oferta została przygotowana z myślą o osobach, które cenią sobie komfort wygodę i prywatność. Gwarantujemy, że u nas będą mogli poczuć się Państwo tak dobrze, jak w domu.

Hotel Royal znajdą Państwo w centrum Białegostoku na Rynku Kościuszki. Nieopodal obiektu znajduje się Ratusz, Pałac Branickich i wiele innych ciekawych atrakcji turystycznych. Od samego początku naszej działalności przyświeca nam jeden cel – sprawić, aby nasz hotel był miejscem, w którym Goście będą mogli odpocząć, zregenerować siły i świetnie się bawić! 

Luksusowy hotel

w sercu Białegostoku

Hotel Royal mieści się na Rynku Kościuszki – w miejscu tętniącym życiem przez cały rok. W bliskim sąsiedztwie znajduje się Ratusz, Pałac Branickich, piękny park oraz wiele zabytków.

Jedno miejsce

wiele atrakcji

W jednym miejscu nasi Goście znajdą luksusowy hotel, salę konferencyjną, wyśmienitą restaurację, Browar Stary Rynek, Salon Kosmetyczny Dr Irena Eris Beauty Partner oraz wyjątkową atmosferę. 

Jedno miejsce

W jednym miejscu, poza luksusowym hotelem, nasi Goście znajdą przestronną salę konferencyjną, Browar Stary Rynek, Salon Kosmetyczny Dr Irena Eris Beauty Partner, strefę Wellness z basenem, klub bilardowy oraz niepowtarzalną atmosferę. 

Karta Menu

Comfortable rooms

And the area for business

We have 42 rooms in 3 different standards for our Guests. We have to underline that the Royal Hotel is not only a place for relax but also a modern business Hotel.

We have a guarded parking lot for 28 cars.

Book online

Fast and safe

02 October 22
03 October 22

Online booking advantages

When you book online - we guarantee lowest rate available and immediate booking confirmation

newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close