Spotkania biznesowe

Scrolluj

Wsparcie dla naszych klientów

Hotel Royal & Spa**** dedykuje swoją ofertą również klientom biznesowym. W naszym obiekcie znajdą Państwo nowoczesną salę konferencyjną. Jest ona wyposażona w najwyższej klasy sprzęt multimedialny, klimatyzację oraz wygodne krzesła.

Posiadamy ogromne doświadczenie w organizacji konferencji oraz sympozjów naukowych. Po ich zakończeniu zapraszamy gości do skorzystania z naszej oferty restauracyjnej, wizyty w Browarze Stary Rynek lub Spa Dr Irena Eris Beauty Partner. 

Ułatwiamy

współpracę z partnerami

Nasz szef kuchni będzie twoim sprzymierzeńcem w spotkaniach biznesowych. Zadba o dobre wrażenie smakowe podczas lunchu czy kolacji, co ułatwi Państwu w zacieśnieniu współpracy z partnerami biznesowymi.

Doskonała atmosfera

Stworzona dla Państwa przez naszych baristów

Spotkanie z pewnością uprzyjemni doskonała kawa przygotowana przez naszych baristów lub piwo warzone przez mistrzów piwowarstwa. 

Jeżeli chcieliby Państwo uzyskać dodatkowe informacje na temat oferty lub zarezerwować stolik w naszym Browarze Stary Rynek, to zapraszamy do kontaktu. 

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij