Browar

Scrolluj
wirtualny spacer

Nowoczesna warzelnia w Białymstoku

Filozofia warzenia

Browaru Stary Rynek

sprawdź szczegóły
Browaru Stary Rynek
o wielu smakach

Poznaj nasze piwa

o wielu smakach

sprawdź szczegóły

Piwo z Browaru Stary Rynek

w butelkach

Piwo z Browaru Stary Rynek

Browar Stary Rynek znajdą Państwo w samym centrum Białegostoku. Do jego największych zalet zaliczyć należy nowoczesną warzelnię o wybiciu dziesięciu hektolitrów oraz piętnaście tanków fermentacyjno-leżakowych o tej samej pojemności.

Filozofia Browaru Stary Rynek oparta jest na łączeniu tradycji z nowoczesnością. Posiadające kilkusetletnią tradycję receptury piwa interpretujemy na nowo, otrzymując w ten sposób wyjątkowy i niepowtarzalny smak.

U nas będą mogli skosztować Państwo zarówno piw, które znajdują się w karcie przez cały rok, jak i oryginalnych piw sezonowych.

Browar Stary Rynek to nie tylko doskonałe miejsce na wypad z przyjaciółmi czy rodziną, to również idealna przestrzeń do odbywania spotkań biznesowych,  na których będą mogli Państwo bliżej poznać swoich klientów lub pracowników. 

Zasmakuj naszych piw

Zasmakuj naszych piw

w Browarze Stary Rynek

Aż 4 rodzaje piwa przygotuje nasz mistrz piwowarski Czesław Dziełak. Do tej pory uwarzył ponad 420 warek piwa, lecz nasze 4 będą prawdziwą ucztą smakową nie tylko dla piwoszy.

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij